Author: J***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: 尚未拆封 易穿戴: 尚未使用 佩戴舒适: 尚未使用
顏色: 紫色
Price: HK$146.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | Natural Wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Purple |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 310 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2409216449965165 |
Author: J***n
Date:
Review: CP值高: 尚未拆封 易穿戴: 尚未使用 佩戴舒适: 尚未使用
顏色: 紫色
Author: b***0
Date:
Review: Value for money: love it Easy to wear: easy Comfortable to wear: so comfy
顏色: 紫色
Author: S***e
Date:
Review: very good quality will buy again
顏色: 紫色
Author: d***5
Date:
Review: Easy to wear: One of my favourites!! Nice quality
顏色: 紫色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.